• STS Güvenlik ve İletişim Sistemleri

DSC Neo Alarm Sistemi


DSC Neo Alarm Sistemleri ile artık alarm sisteminizi cep telefonunuzla kontrol edebilirsiniz. DSC Neo Alarm sistemleri, cep telefonu mobil uygulamaları ile kontrol edilebilir; sistemiuzaktan kurulup devre dışı bırakılabilir,

DSC Neo, PowerG teknolojisi ile garaj kapısı, ısıtma, aydınlatma gibi çevre birimlerini uzaktan kontrol imkanı sağlar. Akıllı ev otomasyon sistemleri ile tamamen entegre olabilir.DSC Alarm sistemleri, işyeri ve evinizin güvenliğini sağlamak söz konusu olduğunda tartışmasız en uzun ömürlü ve en stabil çözümdür. 1979 yılından beri sektörde olan Kanada malı DSC Alarm sistemleri, akü ve pil haricinde parça değişimi gerektirmeden 16 yıla kadar hatasız çalıştığını defalarca kanıtlamıştır.

Alarm sisteminiz, caydırıcı etkisiyle hırsızlığı daha gerçekleşmeden durdurur.DSC Neo alarm sistemleri, kablosuz modellerde açık alanda 2 km dedektör algılama mesafesi ve buna rağmen 6 ile 8 yıl arasında pil ömrü sunmaktadır. Sadece bu iki özelliği ile, bilinen tüm markalara büyük fark atıyor. 2010 yılında kablosuz endüstrinde devrim yaratan PowerG teknolojisi sayesinde, 2 odalı bir evi veya tek merkezden kontrol edilmesi gereken fabrika, gümrük sahaları, konteyner limanlarında farklı noktalarda bulunan tüm lokasyonları montaj olmadan ve kablo çekmeden koruma altına alıyor. 128-bit AES şifreleme ve FHSS teknolojisi ile son derece kararlı ve güçlü iletişim kuruyor, alarm mesajı kaybetmiyor ve dijital saldırılardan etkilenmiyor.


 


Tek bir panel ile 128 adeti kablolu, 128 adeti kablosuz olmak üzere 256 dedektörü ve 16 kablolu, 16 kablosuz tuş takımını çalıştırabilir.DSC Neo alarm sistemleri, aşağıdaki ürünler ile çalışır.


DSC NEO 3G2080 GPRS Modülü


DSC NEO PG 8945 Kablosuz Manyetik Kontak


DSC NEO PG 8904 Kablosuz Hareket Dedektörü


DSC NEO HS2LCDRF9 LCD ICON Modüllü Şifre Paneli


DSC NEO PG 8939 Kablosuz Uzaktan Kumanda


DSC Neo alarm sistemleri fiyat ve kurulum bilgisi için telefonunuzu bekliyoruz.