• STS Güvenlik ve İletişim Sistemleri

Alarm Sistemleri


Dünyanın en gelişmiş üstün alarm sistemi ve akıllı ev otomasyon özelliklerine sahip Ajax, Hikvision, SPY ve DSC marka yeni nesil kablosuz Alarm Sistemlerimiz ile kelimenin tam anlamıyla “gözünüz arkada kalmaz”


Artık alarm sisteminizi, cep telefonunuzla kontrol edebilirsiniz.

Sisteme bağlı kameralarınızı izleyebilir; garaj kapısı, ısıtma, aydınlatma gibi elektrikli cihazlarınızı telefonunuzdan açıp kapatabilirsiniz. Akıllı ev otomasyon sistemleri ile entegre olabilirler.


Güvenlik sistemlerinde yeni nesil Alarm sistemleri, sunduğu Android ve Iphone uygulamaları ile cep telefonundan tamamen yönetilebilir. Sistemi uzaktan kurup devre dışı bırakabilir, istemediğiniz bölgeleri kapatabilirsiniz.


Tüm alarmlar ve önemli durumlar, cep telefonunuza anında bildirim olarak iletilir. Aboneliğiniz varsa ayrıca alarm merkezi sizleri arayıp bilgilendirir.
 


Üstün Alarm ÖzellikleriTüm alarm sistemlerimiz, donanımlıdır. Dahili internet ve GPRS modülleri bulunur. Ek ücret gerektirmez. Yönetimi kolaydır. Tek tuşla korunursunuz. Tek bir düğmeye basarak Polis, İtfaiye veya Ambulans çağırabilirsiniz.


Ajax, Hikvision, SPY ve DSC marka yeni nesil akıllı alarm sistemlerimiz, kablosuz modellerde kablo ihtiyacını tamamen sıfıra indirir. A’dan Z’ye tüm dedektörler, tamamen kablosuz haberleşiyor.


Alarm sistemlerimiz, 2 dedektör gerektiren bir ev’den, çok dedektörlü kapsamlı proje gerektiren fabrika, gümrük sahaları ve hatta konteyner limanlarına kadar çok farklı noktalarda bulunan lokasyonları hiç kablo kullanmadan koruma altına alıyor. Üstün şifreleme teknolojileri ile son derece kararlı ve güçlü iletişim kuruyor, alarm mesajı kaybetmiyor ve dijital saldırılardan etkilenmiyor.KAPSAMLI GÜVENLİK VE HUZUR BİR ARADA


Alarm sistemi sadece kurulu olduğu mekanı değil, aynı zamanda kendisini de sabotaja karşı korur. Bir dedektörün yerinden oynatılması veya sirene müdahale edilmeye çalışılması halinde alarm devreye girer. Sirenler çalar, alarm merkezine sabotaj sinyalini iletir. Aboneliğiniz varsa alarm merkezi sizleri arayıp bilgilendirir.


Alarm Merkezi aboneliği, 7 gün 24 saat esasına göre Polis, İtfaiye, Ambulans ve Panik Alarmı desteği sağlar. Mekana giriş çıkış takibi ile alarm takibi yapılır ve acil durumlarda alarmın içeriğine göre Polis, İtfaiye ve Ambulans gibi birimleri bilginiz dahilinde olay yerine yönlendirir.


Alarm sistemlerimiz, sizi sadece hırsızlığa karşı değil; yangın, gaz kaçağı, su baskını, sağlık durumları ile panik anlarında da korur. Sisteme bağlı olan duman, gaz, su baskın dedektörleri ile en ufak bir sızıntı veya yangın durumundan haberdar olabilirsiniz.İSTER KİRALAYIN, İSTERSENİZ SATIN ALIN. SABİT TÜRK LİRASI İLE ÖDEME


Alarm sistemini satın alan müşterilerimiz, sistem için süreli veya süresiz taahhütlerde bulunmaz. Taahhüt yoktur.  Kiralamalarda Sabit Türk Lirası ile ödeme çıkar. Seveceğiniz ÖzelliklerSisteminizi kolayca kontrol edin.
Akıllı telefonunuzdan bir tuşlamayla uzaktan kurup kapayın.


Bildirimler

Bildirimleri açarak hiçbir şeyi kaçırmayın. Anlık bildirimlerle kuruldu-devre dışı bırakıldı, elektrik kesintisi, pil durumu gibi bir çok durumdan anında haberdar olun.


Tek platformda hem alarm hem akıllı ev, hem kamera sistemi

Tek uygulama üzerinden hem alarm sisteminizi hem kamera sisteminizi takip edin.

 

Evinizi Akıllandıran Özellikler

Akıllı ev otomasyon cihazları ile Klimanızı, kombinizi, garaj kapınızı veya bahçe sulamasını tek bir sistem haline getirin ve hepsini tek uygulama üzerinden yönetinDahili internet ve GPRS modülleri ile limitsiz ve sınırsız iletişim
Kablosuz ve Kolay Kurulum

7/24 Alarm Kontrol Merkezi Hizmeti


 
  
Site içeriğinin tamamı ve tüm metinler, Turktrust tarafından 27.03.2014 tarihinde Zaman Damgası ile sertifikalandırılmış olup fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi STS Güvenlik’tir. İçeriğin tamamının veya bir kısmının izinsiz kullanımı ve çoğaltılması halinde yasal yollara başvurulacaktır.


TEKLİF AL