• STS Güvenlik ve İletişim Sistemleri

Kamera Sistemleri

Kamera sistemleri’ndeki değişim inanılmaz. Yeni nesil kameralar ve kayıt cihazları bambaşka. Akıllı Video Analiz özellikleri ile bu sistemler, sadece görüntü kaydetmenin çok ötesine geçiyor.

Sadece bir kaç yıl önceki en yüksek çözünürlükler, minimum 8’e katlanmış durumda. Kablolu modellerde 12 Megapiksel, Kablosuz modellerde 3 Megapiksel’e kadar gece görüşlü kameralar mevcut. Çözünürlük değerleri TVL ile ölçülen ve hatta 1 Megapiksel çözünürlüğe sahip kamera sistemleri, 10 yıl öncesinin cep telefonları gibi muamele görmeye ve unutulmaya başladı.

Video içerik analizi (Akıllı Video Analiz) sayesinde bölge giriş ve çıkış ihlalleri, hareket algılama, sınır ihlali durumlarını otomatik olarak tespit ediyor. P2P özelliği sayesinde, IP adresini sabitletmek zorunda kalmadan görüntü ve kayıtlara ulaşmanızı sağlıyor. H265 Codec ile %50 daha az bant genişliği kullanıyor, %50 daha fazla kayıt süresi sağlıyor.
 

Yüksek depolama kapasitesine sahip
Kablosuz ve Kablolu model seçeneklerinde
IP ve tüm AHD sınıflarında (AHD, HD-TVI, HD-CVI, Analog)
4 kanal’dan 64 kanal’a kadar değişen görüntü ve ses kapasitelerinde
HD,  Full HD ve Ultra HD (4K) kayıt çözünürlüklerinde (1 Megapiksel’den 12 Megapiksel’e kadar)


Video içerik analizi (Akıllı Video Analiz) özelliklerimizin bazıları

Yüz Tanıma, Plaka Tanıma, Kayıp Nesne ve Fazla Nesne algılama, Kişi Sayma, Ters Yön Bilgileri, Sınır İhlali, Bölge Giriş İhlali, Bölge Çıkış İhlali, Gelişmiş Hareket Algılama, Sabotaj Algılama, Bekleme Analizi 
Full HD (1920 x 1080p) ve Ultra HD (3840 x 2160p) çözünürlük sunan IP ve AHD kamera sistemleri; markası ve sınıfı ne olursa olsun 5 farklı sınıftaki (IP / AHD / HD-TVI / HD-CVI / Analog) tüm kameraları çalıştırabiliyor. Üstelik mevcutta sistemi olanlar için kablo değişimine gerek duyulmadan mevcut kameralarınızla beraber çalışabiliyor.


Satış ve kurulumunu yaptığımız markalar
 
Averdigi
Dahua
Dunlop
Haikon
Hikvision
Milesight
SPY

Kayıt cihazlarınızı eş zamanlı olarak bilgisayarınıza kaydettirebilirsiniz. CMS yazılımını bilgisayarlarınıza kurarak depolama server'ı olarak kullanabilir ve kayıtlarınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Hareketli Speed Dome kameralar, iç ve dış ortam güvenlik kameraları, ister evinizde bebek kamerası olarak kullanın, isterseniz işyerinizi izleyin. Hem oldukça uygun maliyetlere hem de son derece üstün özelliklere ulaşan güvenlik kamera sistemlerimiz, faydalarını size defalarca ispat edecektir.


Lütfen iletişim sayfamızda yer alan formu doldurarak ücretsiz keşif imkanımızdan faydalanın. Sizi yerinizde ziyaret edip canlı güvenlik kamera sistemi görüntüleri izleterek neler yapabileceğimizi gösterelim.

Kamera sistemleri ile ilgili daha fazla teknik detay için lütfen burayı tıklayınız.Site içeriğinin tamamı ve tüm metinler, Turktrust tarafından 27.03.2014 tarihinde Zaman Damgası ile sertifikalandırılmış olup fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi STS Güvenlik’tir. İçeriğin tamamının veya bir kısmının izinsiz kullanımı ve çoğaltılması halinde yasal yollara başvurulacaktır.


TEKLİF AL