Telefon
WhatsApp
İnstagram
Alarm Sistemleri

Alarm Sistemleri

Dünyanın en gelişmiş üstün alarm sistemi ve akıllı ev otomasyon özelliklerine sahip Ajax, Hikvision, SPY ve DSC marka yeni nesil kablosuz Alarm Sistemlerimiz ile kelimenin tam anlamıyla “gözünüz arkada kalmaz”

 

Artık alarm sisteminizi, cep telefonunuzla kontrol edebilirsiniz.

 

Sisteme bağlı kameralarınızı izleyebilir; garaj kapısı, ısıtma, aydınlatma gibi elektrikli cihazlarınızı telefonunuzdan açıp kapatabilirsiniz. Akıllı ev otomasyon sistemleri ile entegre olabilirler.

 

Güvenlik sistemlerinde yeni nesil Alarm sistemleri, sunduğu Android ve Iphone uygulamaları ile cep telefonundan tamamen yönetilebilir. Sistemi uzaktan kurup devre dışı bırakabilir, istemediğiniz bölgeleri kapatabilirsiniz.

 

Tüm alarmlar ve önemli durumlar, cep telefonunuza anında bildirim olarak iletilir. Aboneliğiniz varsa ayrıca alarm merkezi sizleri arayıp bilgilendirir.

 

 

Üst Seviye Güvenlik

Tüm alarm sistemlerimiz, donanımlıdır. Dahili internet ve GPRS modülleri bulunur. Ek donanım ücretleri gerektirmez. Yönetimi kolaydır. Tek tuşla korunur, tek bir düğmeye basarak Polis, İtfaiye veya Ambulans çağırabilirsiniz.

Ajax, Dahua, Hikvision, SPY ve DSC marka yeni nesil akıllı alarm sistemlerimiz, kablosuz modellerde kablo ihtiyacını tamamen sıfıra indirir. A’dan Z’ye tüm dedektörler, tamamen kablosuz haberleşir.

Alarm sistemlerimiz, iki dedektörlü evlerden yüzlerce dedektör gereken projelere kadar tüm fabrika, gümrük sahaları ve hatta konteyner limanları gibi çok farklı noktalarda bulunan lokasyonları; hiç kablo kullanmadan koruma altına alıyor. Üstün şifreleme teknolojileri ile son derece kararlı ve güçlü iletişim kuruyor, alarm mesajı kaybetmiyor ve dijital saldırılardan etkilenmiyor.

 

KAPSAMLI GÜVENLİK VE HUZUR BİR ARADA

 

Alarm sistemlerimiz, sizi sadece hırsızlığa karşı değil; yangın, gaz kaçağı, su baskını, sağlık durumları ile panik anlarında da korur. Sisteme bağlı olan duman, gaz, su baskın dedektörleri ile en ufak bir sızıntı veya yangın durumundan haberdar olabilirsiniz.

Alarm Merkezi aboneliği, 7 gün 24 saat esasına göre Polis, İtfaiye, Ambulans ve Panik Alarmı desteği sağlar. Mekana giriş çıkış takibi ile alarm takibi yapılır ve acil durumlarda alarmın içeriğine göre Polis, İtfaiye ve Ambulans gibi birimleri bilginiz dahilinde olay yerine yönlendirir.

Alarm sistemi sadece kurulu olduğu mekanı değil, aynı zamanda kendisini de sabotaja karşı korur. Bir dedektörün yerinden oynatılması veya sirene müdahale edilmeye çalışılması halinde alarm devreye girer. Sirenler çalar, alarm merkezine sabotaj sinyalini iletir. Aboneliğiniz varsa alarm merkezi sizleri arayıp bilgilendirir.

 

İSTER KİRALAYIN, İSTERSENİZ SATIN ALIN. SABİT TÜRK LİRASI İLE ÖDEME

Alarm sistemini satın alan müşterilerimiz, sistem için süreli veya süresiz taahhütlerde bulunmaz. Taahhüt yoktur.  Kiralamalarda Sabit Türk Lirası ile ödeme çıkar. 

 

 Seveceğiniz Özellikler

 
Sisteminizi kolayca kontrol edin.
Akıllı telefonunuzdan bir tuşlamayla uzaktan kurup kapayın.


Bildirimler

Bildirimleri açarak hiçbir şeyi kaçırmayın. Anlık bildirimlerle kuruldu-devre dışı bırakıldı, elektrik kesintisi, pil durumu gibi bir çok durumdan anında haberdar olun.


Tek platformda hem alarm hem akıllı ev, hem kamera sistemi

Tek uygulama üzerinden hem alarm sisteminizi hem kamera sisteminizi takip edin.

 

Evinizi Akıllandıran Özellikler

Akıllı ev otomasyon cihazları ile Klimanızı, kombinizi, garaj kapınızı veya bahçe sulamasını tek bir sistem haline getirin ve hepsini tek uygulama üzerinden yönetin.

Dahili internet ve GPRS modülleri ile limitsiz ve sınırsız iletişim
Kablosuz ve Kolay Kurulum

7/24 Alarm Kontrol Merkezi Hizmeti

Önceki
Video İçerik Analizleri
Sonraki
Ajax Alarm Sistemleri