Telefon
WhatsApp
İnstagram
Geçiş Kontrol Sistemleri

Geçiş Kontrol Sistemleri

Geçiş kontrol sistemleri ve PDKS Personel devam kontrol sistemleri; kartlı ve biyometrik (parmak izi, yüz tanıma) geçiş seçenekleri ile giriş ve çıkışların kontrol altına alınmasını ve kaydedilmesini sağlar. İş yerleri için personelin iş yerine giriş ve çıkış saatlerini tespit ederek topladığı verilere göre maaş hesaplamasını otomatik yapabilen sistemlerdir. Mesailer, izinler ve devamsızlıklar takip edilebilir, puantaj hesap hataları ortadan kalkar.

 

Parmak izi tanıma, yüz tanıma ile kartlı ve şifreli geçiş sistemleri, her türlü turnike, kapı, duvar üzerlerine kurulabilir, çalışanlarınızın ve misafirlerinizin sadece yetkileri olan yerlere girip çıkabilmelerini sağlar. Davetsiz misafirler kontrol altına alınabilir, güvenliğinizi üst noktaya taşır.

 

PDKS programları tek başına çalışmazlar. Mutlaka veriyi toplayıp iletebilecek donanıma sahip olunması gereklidir. Kart, parmak izi veya yüz tanıyan biyometrik sistemler veya en basitinden şifreli mekanik bir cihaz dahi PDKS yazılımını kullanmanızı sağlayabilir.

 

Biyometrik ve biyometrik olmayan PDKS personel devam kontrol sistemi ürünlerimiz:

Kartlı ve Şifreli geçiş sistemleri

Parmak izli Geçiş Sistemleri

Yüz Tanıma Geçiş Sistemleri

 

Kartlı geçiş, parmak izli geçiş veya yüz tanıma sistemleri‘nin çalışma mantığında kişi ve zaman yetkilendirmesi vardır. Kurulan sistem ile belirlenen alanlara hangi kişilerin hangi zaman aralıklarında giriş çıkış yapabileceğinin kontrolünü sağlanabilir. Tüm geçişlerin detaylı raporlaması alınabilir ve geçmiş tarihlerin arşivleri yapılır. Herhangi bir zamandaki herhangi bir noktanın giriş çıkış hareketleri raporlanabilir.

 

Giriş ve çıkışların denetimini sağlamak amacıyla geliştirilmiş olan kartlı geçiş sistemleri, başta iş merkezleri ve fabrikalar olmak üzere, kontrol imkanının zorlaştığı yönetim binaları, ofisler, plazalar, laboratuarlar, hastaneler, şirket içinde departmanlar arasında hatta apartman girişlerinde dahi tercih edilmeye başlanmıştır.

 

PDKS sistemleri, giriş çıkış saatlerini raporlamaktan çok daha gelişmiş fonksiyonları yerine getirmektedirler. Kapıları açıp kapayabilir, turnikelere geçiş verip kapayabilir, yangın alarm sisteminizle entegre hale getirerek herhangi bir yangın durumunda sisteme bağlı tüm kapı kilitlerinin açılmasını sağlayabilirsiniz.

Önceki
Yangın Alarm Sistemleri
Sonraki
Görüntülü Kapı Telefonu