Telefon
WhatsApp
İnstagram
Kamera Sistemleri

Kamera Sistemleri

Kamera sistemleri’ndeki değişim inanılmaz. Yeni nesil kameralar ve kayıt cihazları bambaşka. Akıllı Video Analiz özellikleri ile bu sistemler, sadece görüntü kaydetmenin çok ötesine geçiyor.

Sadece bir kaç yıl önceki en yüksek çözünürlükler, minimum 8’e katlanmış durumda. Kablolu modellerde 12 Megapiksel, Kablosuz modellerde 3 Megapiksel’e kadar gece görüşlü kameralar mevcut. Çözünürlük değerleri TVL ile ölçülen ve hatta 1 Megapiksel çözünürlüğe sahip kamera sistemleri, 10 yıl öncesinin cep telefonları gibi muamele görmeye ve unutulmaya başladı.

Gece görüş kapasiteleri, çok yükseldi. Starlight özellikli kameralar ile geceleri dahi renkli ve net görüntü alınabiliyor.

Motorize lensli kameralar ile istediğiniz zaman telefondan veya bilgisayardan zoom yapabiliyor, görüntüyü yaklaştırıp uzaklaştırabiliyorsunuz.

Hareketli kameralar, insanları algıladığında takip etmeye başlayabiliyor ayrıca size bildirim gönderebiliyor.

  • Örneğin kapı önündeki kameranız, kapınıza yanaşan tüm araçları;
  • Bina girişindeki kameranız ise, binaya giren ve çıkan tüm insanları kataloglayarak arama bölümünde nokta atışı size gösterebilir.
  • Mesai dışı bir saatte insan tespit ettiğinde size mobil bildirim gönderebilir ve rahatlıkla video görüntüsüne ulaşabilirsiniz.

 

Video içerik analizi (Akıllı Video Analiz) ve yapay zeka destekli kameralar yüz tanıyabiliyor. Kişileri cinsiyetlerine, yaş aralıklarına, gözlüklü, sakallı veya maskeli olup olmadıklarına göre sınıflandırıp kataloglandırabiliyor. Eskiden olduğu gibi uzun süreler kayıt aramanız gerekmiyor. 

Örneğin arsaya & binaya giren 30 yaşlarında gözlüklü ve sakalsız erkekleri, tek tuşlamayla gösterebilir; hızlı hareket eden, koşan veya sürekli alanda oyalanıp orayı bir türlü terk etmeyerek bekleme yapan insanları gösterebilir.

Bölge giriş ve çıkış ihlalleri, hareket algılama, sınır ihlali durumlarını otomatik olarak tespit ediyor. P2P özelliği sayesinde, IP adresini sabitletmek zorunda kalmadan görüntü ve kayıtlara ulaşmanızı sağlıyor. H265 Codec ile %50 daha az bant genişliği kullanıyor, %80 daha fazla kayıt süresi sağlıyor.

 

Yüksek depolama kapasitesine sahip
Kablosuz ve Kablolu model seçeneklerinde
IP ve tüm AHD sınıflarında (AHD, HD-TVI, HD-CVI, Analog)
4 kanal’dan 64 kanal’a kadar değişen görüntü ve ses kapasitelerinde
HD,  Full HD ve Ultra HD (4K) kayıt çözünürlüklerinde (1 Megapiksel’den 12 Megapiksel’e kadar)

 

Video içerik analizi (Akıllı Video Analiz)özelliklerimizin bazıları

Yüz Tanıma, Plaka Tanıma, Kayıp Nesne ve Fazla Nesne algılama, Kişi Sayma, Ters Yön Bilgileri, Sınır İhlali, Bölge Giriş İhlali, Bölge Çıkış İhlali, Gelişmiş Hareket Algılama, Sabotaj Algılama, Bekleme Analizi


 
Full HD (1920 x 1080p) ve Ultra HD (3840 x 2160p) çözünürlük sunan IP ve AHD kamera sistemleri; markası ve sınıfı ne olursa olsun 5 farklı sınıftaki (IP / AHD / HD-TVI / HD-CVI / Analog) tüm kameraları çalıştırabiliyor. Üstelik mevcutta sistemi olanlar için kablo değişimine gerek duyulmadan mevcut kameralarınızla beraber çalışabiliyor.


Satış ve kurulumunu yaptığımız markalar
 
Averdigi
Dahua
Dunlop
UNV
Hikvision
Milesight
SPY


İster evinizde bebek kamerası olarak kullanın, isterseniz işyerinizi izleyin. Hem oldukça uygun maliyetlere hem de son derece üstün özelliklere ulaşan güvenlik kamera sistemlerimiz, faydalarını size defalarca ispat edecektir.


Lütfen iletişim sayfamızda yer alan formu doldurarak ücretsiz keşif imkanımızdan faydalanın. Sizi yerinizde ziyaret edip canlı güvenlik kamera sistemi görüntüleri izleterek neler yapabileceğimizi gösterelim.

Sonraki
Video İçerik Analizleri