Telefon
WhatsApp
İnstagram
Termal Kamera Sistemi ile Vücut Sıcaklık Ölçümü

Termal Kamera Sistemi ile Vücut Sıcaklık Ölçümü

Termal kameralar, kalabalık ve hareketin yoğun olduğu ortamlarda salgın hastalıklara karşı hızlı ve temassız tespit imkanı sunar. İnsanı diğer tüm ısı kaynaklarından ayırır ve belirlediğiniz ısı seviyelerine göre yüksek ateş tespiti yapar. Maske takılsa dahi 0,3 derece hassasiyetle ısıyı tespit eder. Toplu geçişlerde ve sabit gruplarda bile  yüksek doğruluk ile çalışır. Gizleme halinde anında uyarı verir.

 

 

Tüm ölçekte tesisler için farklı kapasite ve özelliklere sahip markalar bulunmaktadır. Mobil ve/veya sabit kameralar ile 10metre mesafeden, eş zamanlı 30 kişiye kadar temassız ve yüksek doğrulukta hassas vücut sıcaklığı ölçümü yapılabilir.

 

Herhangi bir kayıt sistemi veya yazılıma ihtiyaç duymadan ayarları yapılabilen ve çalıştırılabilen, tercihe göre SD kart üzerine, ücretsiz yazılım ile PC’ye veya kayıt cihazlarına kayıt yapabilen termal kamera çözümleri bulunmaktadır.

 

Dahua, Dunlop, Hikvision ve SPY marka termal kamera çözümleri için lütfen iletişim sayfamızda yer alan formu doldurarak ücretsiz keşif imkanımızdan faydalanın. Sizi yerinizde ziyaret edip neler yapabileceğimizi gösterelim.

Önceki
Görüntülü Kapı Telefonu